Erdoğan: Misli ile cevap veriyoruz

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Irak’ın kuzeyindeki Pençe-Kilit Harekatı bölgesindeki bir üsse sızmaya çalışan teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan Piyade Üsteğmen Gökhan Delen, Piyade Uzman Çavuş Serkan Sayın, Piyade Uzman Çavuş Ahmet Köroğlu, Piyade Uzman Çavuş Hakan Gün, Piyade Sözleşmeli Er Kemal Batur, Piyade Sözleşmeli Er Müslüm Özdemir, Piyade Sözleşmeli Er Emrullah Gülmez ve İstihkam Sözleşmeli Er Murat Atar ile İstihkam Sözleşmeli Er Muhammed Tunahan Evcin’in ailelerine başsağlığı mesajı gönderdi.

“MERAK ETMEYİN…”

AKP Muğla Büyükşehir Belediye Başkan adayı Aydın Ayaydın, Pençe- Kilit bölgesinde 9 askerin şehit olduğu saldırıda yaralanan Üsteğmen Mutlu Duran’ın Köyceğiz ilçesinde yaşayan ailesine geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Ayaydın, ziyaret sırasında, Duran Ailesi’ne yanlarında olduklarını söyleyip, desteklerini belirtti.

Ayaydın, ardından cep telefonundan Erdoğan ile iletişime geçerek şehit Duran’ın yakınlarıyla görüştürdü. Erdoğan da Piyade Üsteğmen Mutlu Duran’ın amcası ve nişanlısı ile görüşerek, Üsteğmen Duran’ın durumu hakkında bilgi aldı.

Erdoğan, görüşmede, aileye geçmiş olsun ve acil şifa dileklerini iletti. Erdoğan üsteğmenin nişanlısı Merve Kayadibi’ne, “Merak etmeyin misli ile cevap veriyoruz, kahramanımız bize emanet. Sağlığına, siz sevenlerine bir an önce kavuşturacağız” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir