Nalan’a büyük şok… Yüzleşme zamanı! Camdaki Kız dizisinin son bölümünde ne oldu? Camdaki Kız’da olay sözler:’ Evli olmam…’

Camdaki Kız dizisinin son bölümünde ne oldu?

Hayri’yi eve kadar takip eden Muzaffer, eski çalışanının evli olduğunu öğrendi. Muzo, Türkan ve çocuklarla da tanıştı. Bu durumdan rahatsız olan Hayri, Muzo’nun peşinden giderek konuşmak istediğini söyledi ancak bu talep karşılıksız kaldı.

Muzo’nun gelişiyle evde oluşan gerilimin farkına varan Türkan, sorularıyla Hayri’yi zorladı. Köşeye sıkıştığını hisseden Hayri, Türkan’ı tersledi. Bu laflar senin üzerine vazife mi Türkan? Sedat’ın üzüntüsünün farkında olan Rafet Bey, oğlu ile konuşarak ona destek oldu.

HAYRİ VERDİĞİ SÖZÜ TUTACAK MI?

Evli olmam Nalan ile ilişki yaşamama engel değil. Alırım boşanma kağıdını, boşarım Türkan’ı o da bunu kabul eder… Neden biliyor musun? Çünkü ben o evin reisiyim… Ben ne dersem o!

Öğrendiklerinden sonra Billur ile buluşan Muzo, ona Nalan’ın kararlarına saygı duymalarının daha doğru bir adım olacağını söyledi. Bırakalım Nalan’a doğruyu kader göstersin…

EVLENELİM Mİ?

Nalan, evlilik kararını Billur ile paylaştı ancak arkadaşından istediği tepkiyi alamadı.

Dağılan psikolojisini toparlamaya çalışan ve Nalan’ı unutmak için her yolu deneyen Sedat, eski sevgilisinin evine gitti. Sedat evden ayrılırken kötü bir sürpriz ile karşılaştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir