Şevval Sam: Umarım alınacak dersler alınmıştır

‘Yasak Elma’ dizinde Ender karakterini canlandıran oyuncu ve müzisyen Şevval Sam, Cihangir’de görüntülendi. Altı sezondur ‘Yasak Elma’ dizisiyle ekranda olan Sam, “Bu yıl Yasak Elma’nın son sezonu… Biz de işimize tutunmuş vaziyetteyiz. İyileşmek için işimize dört elle sarıldık. Müzik ile ilgili hazırladığım projeler var ümit ederim en kısa zamanda her şey normale döner” dedi.

SnobMagazin’in haberine göre, Maraş merkezli ve 11 ili etkileyen depremlerle ilgili de konuşan Şevval Sam yardım kampanyalarına katılmaya çalıştığını söyledi. 30 Mart’ta bir kampanya kapsamınsa sahneye çıkacağını ve elde edilen gelirle öğrencilerin okutulacağını belirten Sam, “Yakın zamanda bir konser yapıp gelirlerini ihtiyaç sahiplerine, depremzedelere bağışlamak istiyorum” diye konuştu.

‘ELİMİZDEN GELDİĞİ KADAR İNSANLARA YARDIMCI OLACAĞIZ’

Sam şöyle konuştu:

“Zor zamanlar geçiriyoruz. Ülkemizin başı sağ olsun. Bir daha yaşanmamasını diliyoruz. Umarım alınacak dersler alınmıştır. Bir daha böyle bir acı yaşanmaz. Umarım herkes birbirinin acısını sarar. Biz de elimizden geldiği kadar ihtiyacı olan insanlara yardımcı olacağız. Yardım kampanyalarına katılmaya çalışıyoruz. 30 Mart’ta bir konser olacak. Oradan elde edilen gelirle gençler okutulacak. Ben de projeye dahil oldum” ifadelerini kullandı. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir