Torreira ile Devrim Özkan’dan aşk iddialarını güçlendiren fotoğraf

‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’de ‘Songül’ karakterine hayat veren Devrim Özkan’ın adı bir süredir Uruguaylı futbolcu Lucas Torreira ile anılıyordu. Galatasaray’ın sezon başında Arsenal’den transfer ettiği Torreira’nın Özkan’ı sıkı takibi gündem olmuştu.

Devrim Özkan, geçtiğimiz aylarda Türkiye Kupası’nda oynanan Galatasaray-Kastamonuspor maçını tribünden izlemişti. Özkan’ın maçı izlediğini fark eden Lucas Torreira ise karşılaşma bitmeden oyuncuyu Instagram hesabından takibe başlamıştı.

Ardından ünlü oyuncu, katıldığı ‘Hazine’ filminin galasında basın mensuplarının özel hayatıyla alakalı sorularına, “Hepimiz arkadaşız. Bu konuyu konuşmayalım” şeklinde yanıt vermişti.

Oyuncu, daha sonra muhabirlerin, “Galatasaray taraftarları sizi ‘yenge’ olarak görmeye başladı. Bununla ilgili neler söyleyeceksiniz?” sorusuna ise, “Kim sizin yengeniz olur bilemem. Ben buraya film için geldim” yanıtını vermekle yetinmişti.

AŞK İDDİALARINI GÜÇLENDİREN FOTOĞRAF

Devrim Özkan, adı aşk iddialarına karıştığı futbolcu Lucas Torreira ile Muslera’nın eşi Patricia Callero’nun doğum gününde bir araya geldi. Lucas Torreira’nın Devrim Özkan ile yan yana olması ve futbolcunun elini oyuncunun beline atması dedikoduları güçlendirdi.

Habertürk’te yer alan habere göre, geçtiğimiz günlerde de Torreira’nın evinde olduğu konuşulan Devrim Özkan’ın bu sosyal medya paylaşımı kafaları karıştırmıştı.

GALATASARAY AŞKI

Galatasaray’a olan sevgisi ile bilinen ve bu sevgisinin babasından geldiğini belirten oyuncu, daha önce, “Babam benim çok koyu Galatasaray’lıdır. Bizim bütün aile zaten öyledir. Babamın ben çok küçükken Milas’ta bir Galatasaray kulübü vardı. Hatta o dönemden bir videom da var. Tabii ki bir holigan değilim ama gerçekten seviyorum. Daha doğrusu stresimi alıyor benim Galatasaray’la ilgilenmek” demişti.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*