Uğur Akkuş ‘boşanma’ sessizliğini bozdu

Eski model ve sunucu Ebru Şallı ile iş insanı Uğur Akkuş, 2019’da hayatlarını birleştirmişti. Zaman zaman evliliklerindeki sorunlarla gündeme gelen çiftten iddiaya göre kötü haber geldi. Günler önce ortaya atılan boşanma iddiasına cevap veren Şallı, kriz yaşadıklarını kabul ederken Uğur Akkuş’tan da bir açıklama geldi.

UĞUR AKKUŞ: HERKES İŞİNE BAKSIN

Eşiyle evleri ayırdıkları iddia edilen Uğur Akkuş, Instagram hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Son iki gündür çıkan haberlerle ilgili işlerimin yoğunluğundan dolayı açıklama yapma fırsatı bulamadım. Ancak beni çevremden arayanların artmasından dolayı bu açıklamayı yazma gereksinimi duydum. Boşanma haberleri her zaman olduğu gibi asılsız olup, evleri ayırdığımız boşanma aşamasında olduğumuz doğru değildir! Eşimin belirttiği gibi her evlilikte ve ilişki de olduğu gibi zaman zaman fikir ayrılıklarımız olmuştur.

Bunun olması da gayet normaldir. Bizler robot değiliz, her zaman gülelim eğlenelim, mutluluk pozu verelim, hem de ülke olarak böyle bir yas yaşarken! Tekrar altını çizerek belirtiyorum boşanma haberleri yalan, evleri ayırdığımız yalan. Boşanma hazırlığında olduğumuz yalan, herkes işine baksın.”

EBRU ŞALLI: BOŞANMA YOK, FİKİR AYRILIKLARI YAŞIYORUZ

Ebru Şallı ise çıkan haberlerin ardından şu açıklamayı yapmıştı:

“Çıkan haberlere bunları yazmak istedim. Henüz açılmış, herhangi bir boşanma davası yoktur. Her evlilikte olduğu gibi zaman zaman bizde fikir ayrılıkları yaşıyoruz. Hepsi bu. Her şeyin hayırlısı olsun.”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*