iQOO ve NBA güçlerini birleştiriyor

iQOO Neo 9 Serisi, 27 Aralık’ta tanıtılacak. Resmi lansmanından önce, iQOO’nun Çin NBA ile olan ortaklığını duyurduğu görüldü. Hatta yakında çıkacak olan iQOO Neo 9 Serisi, “NBA Çin’in Resmi Akıllı Telefonu” olarak adlandırılıyor. Özellikle, iQOO Neo 9 Serisinin kırmızı-beyaz renk seçeneği, NBA’nın renklerini ve marka kimliğini oldukça iyi yansıtıyor. Weibo’da paylaşılan bir tanıtım görselinde, kırmızı-beyaz bir basketbol topu ile “Neo Zamanı Oynamak” sloganı dikkat çekiyor.

Kırmızı-beyaz renk seçeneğinin yanı sıra, iQOO Neo 9 Serisi, MaviYıldırım Siyahı ve Denizci Mavisi renk seçenekleriyle geliyor. Şirket, yakında çıkacak olan akıllı telefonun özelliklerini resmi hesabı üzerinden sürekli olarak paylaşıyor. En son yayınlanan tanıtımlardan birinde, iQOO, 50MP Sony IMX920 birincil sensör ve OIS ile birlikte başka bir 50MP JN1 ultra geniş sensöre sahip çift arka kameranın varlığını açıkladı. Bu kamera konfigürasyonu, Vivo X100 amiral gemisi ile aynı.

iQOO ve NBA güçlerini birleştiriyor

iQOO Neo 9 Pro’nun, 144Hz yenileme hızı ve 1.5K çözünürlükle 6.78 inç OLED ekran özelliğine sahip olması bekleniyor. Cihaz, 12/16GB LPDDR5x RAM ve 256/512GB UFS 4.0 depolama kapasitesi ile birlikte Dimensity 9300 yonga seti ile güçlendirilecek. Ayrıca, 5160 mAh pil ve 120W hızlı şarj özelliklerine ev sahipliği yapacak. Oyun tutkunlarına hitap edecek olan cihaz, iQOO’nun kendi geliştirdiği Q1 çipine sahip olacak.

Hızlı kimlik doğrulama için ekrana entegre parmak izi sensörü bulunacak ve çift stereo hoparlörün varlığı ses deneyimini yükseltecek. Cihaz, IR blaster özelliğine sahip ve x ekseni lineer motor ile birlikte gelecek.

iQOO Neo 9 serisi ile birlikte, yeni iQOO Watch ve iQOO TWS 1e giyilebilir teknoloji ürünleri de piyasaya sürülecek. Saat, Vivo’nun BlueOS sistemine dayalı olacak. 16 kanallı kan oksijen sensörleri ve 8 kanallı kalp atış hızı sensörleri özelliklerine sahip olacağı doğrulandı. Bu arada, iQOO TWS 1e, 55 ms düşük gecikme süresi ile gelecek ve Bluetooth 5.3 ile tanıtılacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x